Hakkımızda

Yıldız Holding bünyesinde geleneksel kanal satış şirketi olarak 2012 yılında kurulan Horizon Hızlı Tüketim A.Ş, başta Ülker markalı Gıda ve İçecek ürünleri olmak üzere kişisel bakımdan bebek mamasına kadar 40’ın üzerinde farklı kategorideki ürünleri Türkiye’deki 180.000 satış noktasına ulaştırmaktadır.

2012 yılında Yıldız Holding’in 4 şirketinin birleşmesinden doğan Horizon, çok genç bir şirket olmasına rağmen kurulduğu yılın sonunda Capital 500 şirketler listesine 74. sıradan giriş yaptı. Gerek ürün gamı, gerekse organisayonel büyüklük açısından, Türkiye'nin en büyük hızlı tüketim satış şirketi sayılan Horizon Gıda, tüketicisine ulaşılabilir, uygun fiyatlı, kaliteli, taze ve lezzetli ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Horizon olarak hizmet kalitesinde, satış noktasında ve tüm satış operasyonlarında mükemmelliği önemsiyoruz. 2000’den fazla çalışanımızla müşterilerimize her gün bir öncekinden daha iyi hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Vizyon:
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir gıda ve içecek şirketi olmak.

Misyon:
Benzersiz iş modeliyle ve yenilikçi teknolojik uygulamalarla Geleneksel Kanalda sürdürülebilir karlı büyümeyi garanti altına alan en etkin, en verimli, en yaygın lider satış örgütü olmak.